Anasayfa > Düşünür Koleji Hakkında > Yönetim Kadromuz

Yönetim Kadromuz

Amaçların etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Burak SİTRAVA

Kurucu

Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek onur derecesi ile İşletme Bölümünü bitiren Burak Sitrava, yüksek lisansını İngiltere’de London School of Economics’te Finans üzerine tamamladı. Daha sonra kariyerine, Dünya’nın en büyük finansal kuruluşlarından PricewaterhouseCoopers’ın (PwC) Londra ofisinde başladı. İngiltere’de 3 sene çalıştıktan sonra, Burak Sitrava, PwC’nin ayrıca Dubai ve İstanbul ofislerinde birer sene görev aldı.

Burak Sitrava, daha sonra, Orta Doğu’nun en büyük Holding şirketlerinden birinde Dubai ofisinde çalışmaya başladı. Anılan Holding firmasının Singapur, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Suudi Arabistan ve Bahreyn yatırımlarından ve şirketlerinden sorumlu Yönetici Direktör olarak 8 sene çalıştı. Grubun birçok şirketinin Yönetim Kurullarında görev yaptı. Almanya’nın en büyük araç kiralama ve leasing şirketi Sixt’in Bahreyn ve Suudi Arabistan pazarlarına açılması, Singapur’daki sayılı mühendislik firmalarından CNA Group adlı borsaya kote şirketin hisselerinin Mitsibushi’ye satılması, Mısır’ın en büyük hastanesi olan DAF Hospital’ın Kuwait’te yeni hastaneler açması başarılarından sadece birkaçı.

Eğitimin, hayatın her döneminde devam etmesine inanan Burak Sitrava, 2012 senesinde Harvard Üniversitesi’nin Özel Sermaye ve Risk Yönetimi programında ihtisasını başarıyla tamamladı. Burak Sitrava aynı sene gelişmiş bir öğrenme yönetim sistemi olan Easyclass.com’u kurdu; Easyclass Türkiye, İtalya, Romanya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde hali hazırda 1 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcıya ulaştı.

Burak Sitrava, Düşünür Okulları’nı kurarak sürekli değişerek gelişen dünyamıza adapte olacak; Google, Apple, Microsoft, General Electric gibi dünya devi şirketleri ileriki yillarda Türkiye’de de kuracak ve yönetebilecek nesilleri yetiştirmeyi hedefliyor. Düşünür Okulları, ana sınıfından 12. sınıfa kadar bireysel farklılıkları gözeten eğitimiyle yenilikçi, etik ve yüksek akademik standartlarla toplumsal ve kültürler arası bilince sahip çift dilli vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlıyor.

Dr. Eren Günhan ULUSOY

Kurucu

Forbes, Fortune ve Ekonomist yayınları da dahil olmak üzere farklı medya kuruluşları tarafından Türkiye’nin 40 yaş altı en güçlü 40 CEO’su arasında yer alan İş İnsanı Dr. Eren Günhan Ulusoy, Ulusoy Un ve Söke Değirmencilik Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Düşünür Koleji Kurucu ortağıdır. Aynı zamanda Endonezya'nın Samsun Fahri Konsolosudur.

1981 yılında Samsun’da doğan Eren Günhan Ulusoy; 1999 yılında Samsun Anadolu Lisesinden, 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 2014 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarım Ekonomisi Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladıktan sonra doktora eğitimini ise 2021 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tarım Ekonomisi Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır.

İş hayatına 2003 yılında Ulusoy Un Sanayi’nde ihracat bölümünde başlamıştır. 2004 yılı Temmuz ayında Genel Müdürlük görevine getirilen Ulusoy, bu görevine 2010 yılı Ekim ayına kadar etmiştir. 2010 yılı Ekim ayından itibaren, şirketin İcra Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürmüş ve 2014 yılında Ulusoy Un şirketini halka arz etmiştir. 2015 yılı Mart ayında gerçekleştirilen genel kurulda, Ulusoy Un’un Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir.

2008 yılından itibaren Samsun Serbest Bölgesi İşletici A.Ş. (SASBAŞ) Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdüren Ulusoy; 2015-2022 yılları arasında ise Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmüştür.

2022 yılında ise Söke Un’un Ulusoy Un ailesine katılmasıyla birlikte Söke Değirmencilik Şirketleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilmiştir.

Sektörel ve sosyal birçok dernekte önemli görevlerde bulunan Ulusoy; halen Uluslararası Değirmenciler Birliği (IAOM) Avrasya Bölgesi Yönetim Konseyi Başkanlığı, Karadeniz Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçılar Birliği (KİB) Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genç TİM Başkan Yardımcılığı, görevlerini sürdürmektedir.

Dr. Eren Günhan Ulusoy; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında gerçekleştirilen konferanslarda finansal analiz, risk yönetimi, stratejik karar verme ve tedarik zinciri yönetimi alanlarında konuşmacı ve eğitmen olarak aktif yer almaktadır.

İrfan URHAN

Genel Müdür

Türkiye'nin en iyi Fen Lisesi olan İzmir Fen Lisesi'nde 1995-2004,sonrasında da İzmir Atatürk Lisesi'nde 2004-2007 yılları arasında okul müdürlüğü yapan İrfan Urhan 2008-2019 yılları arasında içerisinde TED ve Bahçeşehir Okulları gibi özel okullarda kurucu kampüs müdürlüğü görevinde bulunmuştur ve Düşünür Kolejlerine 2019'da Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır.2021 yılından beri Genel Müdür görevini yürütmektedir.

Rasim Onur BABAÇ

Genel Müdür Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi mezunu olan Rasim Onur BABAÇ 1978 Balıkesir doğumludur.İlaç,otomotiv,fikri ve sinai haklar gibi farklı sektörlerde kendi alanlarında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarındaki satış,pazarlama kariyerinden sonra son 8 yılda eğitim sektöründe ülkemizin öncü kurumlarında satış müdürlüğü ve bölge müdürlüğü görevinde bulunmuştur.

Düşünür Koleji bünyesinde Kurumsal İletişim Koordinatörü görevini takiben 2021 yılı itibarıyla Kurumsal İletişim’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev almaktadır.

Hikmet ÖKÇE

Genel Müdür Yardımcısı

Muğla Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesinde formasyon eğitimini almıştır. Yalova Üniversitesine bağlı RAM isbirligiyle Rehber Öğretmenlik eğitimini tamamlayan Hikmet Ökçe, Özel Fen Lisesi ve Anadolu lisesinde rehber öğretmenlik tecrübelerinden sonra yöneticilik kariyerine başlamıştir.

Bahçeşehir Üniversitesi, Eğitim Yönetimi ve Planlama programından Yüksek Lisansı bulunan Hikmet Ökçe, Türkiye'nin İki farklı zincir eğitim kurumunda, okul müdürlüğü ve kampüs müdürlüğü görevlerinden sonra, Düşünür Kolejleri'nde 2019-2020 Eğitim Öğretim yılından itibaren Kampüs Müdürlüğü ve Eğitim Direktörlüğü görevlerini yürütmüştür. Nisan ayı itibariyle Eğitim Öğretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna atanan yöneticimize yeni görevinde başarılar dileriz.

Melis DÖŞLÜOĞLU ALTINOK

Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesinden mezun olduktan sonra kariyeri boyunca Bahçeşehir Koleji, Açı Schools ve İstek Okulları gibi kurumlarda Fen Bilimleri Öğretmenliği, Fen Bilimleri ve STEM Zümre Başkanlığı, ortaokul koordinatörü olarak görev aldı.

2020-2022 yılları arasında sürdürdüğü Düşünür Kolejleri fen bilimleri bölüm başkanlığı görevini takiben 2022 yılı itibarıyla Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev almaktadır.

Bize ulaşmaktan çekinmeyin

Düşünür Kolejin'deki en son haberleri ve etkinlikleri almak için kaydolun