Anasayfa > Düşünür Koleji Hakkında > Yönetim Kadromuz

Yönetim Kadromuz

Amaçların etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Burak SİTRAVA

Kurucu

Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek onur derecesi ile İşletme Bölümünü bitiren Burak Sitrava, yüksek lisansını İngiltere’de London School of Economics’te Finans üzerine tamamladı. Daha sonra kariyerine, Dünya’nın en büyük finansal kuruluşlarından PricewaterhouseCoopers’ın (PwC) Londra ofisinde başladı. İngiltere’de 3 sene çalıştıktan sonra, Burak Sitrava, PwC’nin ayrıca Dubai ve İstanbul ofislerinde birer sene görev aldı.

Burak Sitrava, daha sonra, Orta Doğu’nun en büyük Holding şirketlerinden birinde Dubai ofisinde çalışmaya başladı. Anılan Holding firmasının Singapur, Malezya, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır, Suudi Arabistan ve Bahreyn yatırımlarından ve şirketlerinden sorumlu Yönetici Direktör olarak 8 sene çalıştı. Grubun birçok şirketinin Yönetim Kurullarında görev yaptı. Almanya’nın en büyük araç kiralama ve leasing şirketi Sixt’in Bahreyn ve Suudi Arabistan pazarlarına açılması, Singapur’daki sayılı mühendislik firmalarından CNA Group adlı borsaya kote şirketin hisselerinin Mitsibushi’ye satılması, Mısır’ın en büyük hastanesi olan DAF Hospital’ın Kuwait’te yeni hastaneler açması başarılarından sadece birkaçı.

Eğitimin, hayatın her döneminde devam etmesine inanan Burak Sitrava, 2012 senesinde Harvard Üniversitesi’nin Özel Sermaye ve Risk Yönetimi programında ihtisasını başarıyla tamamladı. Burak Sitrava aynı sene gelişmiş bir öğrenme yönetim sistemi olan Easyclass.com’u kurdu; Easyclass Türkiye, İtalya, Romanya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde hali hazırda 1 milyonun üzerinde kayıtlı kullanıcıya ulaştı.

Burak Sitrava, Düşünür Okulları’nı kurarak sürekli değişerek gelişen dünyamıza adapte olacak; Google, Apple, Microsoft, General Electric gibi dünya devi şirketleri ileriki yillarda Türkiye’de de kuracak ve yönetebilecek nesilleri yetiştirmeyi hedefliyor. Düşünür Okulları, ana sınıfından 12. sınıfa kadar bireysel farklılıkları gözeten eğitimiyle yenilikçi, etik ve yüksek akademik standartlarla toplumsal ve kültürler arası bilince sahip çift dilli vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlıyor.

Dr. Eren Günhan ULUSOY

Kurucu

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden 2003 yılında mezun olan Eren Günhan Ulusoy, 2014 yılında On Dokuz Mayıs Üniversitesi'nde Tarım Ekonomisi dalında yüksek lisansını, 2021 yılında da Doktorasını tamamladı.

Şirket ortağı olduğu Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de 2004-2010 yılları arasında Genel Müdür olarak görev yaptı. 2010-2015 yıllarında görevine icra Kurulu Başkanı ve CEO olarak devam eden Günhan Ulusoy, Mart 2015'te gerçekleşen genel kurulda Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçildi. Günhan Ulusoy 16 yıl önce henüz 23 yasındayken devraldığı aile şirketi Ulusoy Un'un cirosunu 20 milyon Dolardan 500 milyon Doların üzerine taşıdı. Kasım 2014 tarihinde, Ulusoy Un halka arz olmuş ve hisseleri Borsa İstanbul'da işlem görmeye başlamıştır.

Günhan Ulusoy aynı zamanda, Türkiye Un Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı, Karadeniz Hububat Bakliyat ve Yağlı Tohumlar İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Baskan Yardımcılığı görevlerini de sürdürüyor.

Fortune Türkiye'nin, her yıl düzenli olarak yayımladığı 40 yaş altındaki en başarılı 40 CEO listesine 3. sıradan giren Günhan Ulusoy, eğitimde fark yaratmak için yola koyulan Düşünür Koleji'nin ortağıdır.

İrfan URHAN

Genel Müdür

Türkiye'nin en iyi Fen Lisesi olan İzmir Fen Lisesi'nde 1995-2004,sonrasında da İzmir Atatürk Lisesi'nde 2004-2007 yılları arasında okul müdürlüğü yapan İrfan Urhan 2008-2019 yılları arasında içerisinde TED ve Bahçeşehir Okulları gibi özel okullarda kurucu kampüs müdürlüğü görevinde bulunmuştur ve Düşünür Kolejlerine 2019'da Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır.2021 yılından beri Genel Müdür görevini yürütmektedir.

Rasim Onur BABAÇ

Genel Müdür Yardımcısı

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi mezunu olan Rasim Onur BABAÇ 1978 Balıkesir doğumludur.İlaç,otomotiv,fikri ve sinai haklar gibi farklı sektörlerde kendi alanlarında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmalarındaki satış,pazarlama kariyerinden sonra son 8 yılda eğitim sektöründe ülkemizin öncü kurumlarında satış müdürlüğü ve bölge müdürlüğü görevinde bulunmuştur.

Düşünür Koleji bünyesinde Kurumsal İletişim Koordinatörü görevini takiben 2021 yılı itibarıyla Kurumsal İletişim’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda görev almaktadır.

Bize ulaşmaktan çekinmeyin

Düşünür Kolejin'deki en son haberleri ve etkinlikleri almak için kaydolun