Akademik Kurul

Amaçların etkili ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için çalışıyoruz.

Aytül Ergül HALLMAN

1984 yılında Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olarak yine aynı okulda yüksek lisansını tamamlamıştır. Günümüze kadar ilerleyen süreçte birçok akademik yayın hazırlamış olan yöneticimiz, 2005 yılına kadar Hacettepe Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda Koordinatör, 2009-2012 yılları arasında CIE-Pakistan Elçiliği Uluslararası Cambridge İştirak Okulunda Akademik Koordinatör olarak görev almıştır. Son 10 senede de Kean University New Jersey ABD ve Passaic County Community College New Jersey ABD’de akademisyen olarak üniversite öğrencilerine ders vermiştir.

Mehmet KOÇAŞ

Süleyman Demirel Üniversitesi Matematik Öğretmenliği tahsilinden sonra Akdeniz Üniversitesi Matematik Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Eğitim hayatı sonrasında bölgenin saygın kurumlarında matematik öğretmenliği yapmıştır. 2010 yılında insana yönelik sahip olduğu bilinç çerçevesinde Antalya’da ülkenin en iyi, en nitelikli öğrencilerini yetiştirmek adına Koçaş Kriter Dershanesini açmıştır.

Dershanecilikte yakaladığı bu ivme ve 13 yıllık birikimiyle başarılarını daha kapsamlı ve kalıcı bir kurumla daha büyük hedefle buluşturmak adına 2015 yılında hep hayal ettiği Koçaş Kolejini hizmete açmıştır.

Koçaş Koleji çatısı altında yakalanan sayısız akademik, sanatsal ve sportif başarıların ardından 2021 yılında Türkiye’nin yükselen eğitim markası Düşünür Kolejleri ile birleşerek Düşünür Koleji Koçaş Kampüsü ismini alan okulumuzda kurucu müdür olarak gençlerimize ışık tutmaya devam etmektedir.

Bize ulaşmaktan çekinmeyin

Düşünür Kolejin'deki en son haberleri ve etkinlikleri almak için kaydolun