Anasayfa > Eğitim - Öğrenme

Eğitim - Öğrenme

Düşünür Kolejleri, her şeyden önce, kökleşmiş değerlere sahip bir topluluktur. Öğrencilerimizin öğrenme ortamlarında başarılı olmalarını, mutlu ve kendine güvenen bireyler olarak en iyi yolu çizmelerini sağlayan şey, ortak tutkumuzdur.

Anaokul

Aktif öğrenme ve gelişim süreçleri, güçlü bir çocuk imajı, çok rollü öğretmen, deneyimli uzman kadro, modern tesis imkanları, eğitimde yenilikçi anlayış.

İlkokul

Öğrenme derinlikleri ve beceri gelişimleri kadar önemli olan bir öğrencinin ruh hali, özgüveni ve hayata olan tutumu, ilerlemelerinde ve başarılarında kilit roller oynar. Güven ve nezaketi birleştirerek, öğrencilerin okulda zaman geçirmeleri sırasında ve sonrasında olumlu, proaktif yaşamlar inşa etmek için ihtiyaç duydukları tüm desteği almasını sağlıyoruz.

Ortaokul

İlgi çekici ve ilham verici bir öğrenme programına ek olarak, bir Ortaokul öğrencisinin tipik günü yaratıcı beceriler, müzik, takım sporları, farkındalık faaliyetleri, hobiler ve ilgi alanları için birçok kulüpten birini içerebilir. Okulumuzun etrafındaki topluluk ve destek duygusu, öğrencilerimizin tamamen gelişmesi için mükemmel bir ton oluşturur.

Lise

Düşünür Koleji’nin temel hedeflerinden biri de öğrencileri ulusal ve uluslararası sınavlara hazırlamaktır.

Bize ulaşmaktan çekinmeyin

Düşünür Kolejin'deki en son haberleri ve etkinlikleri almak için kaydolun